Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.

Imagina - emotsioon interjööris

Kollektsioon põhineb loodusfotograaf Sven Začeki loomingul.

Meie e-pood

Meie tooteid on väga lihtne leida Tallinna Kaubamaja koduosakonnast, kingituste sektsioonist. Mitmed linikud on välja pandud ka lauanõude osas olevatele laudadele. Leidke meid sealt! Kaubamajast saate osta meie lauamatte, linikuid ja väikesi laudlinu kollektsioonidest "Rahvuslik" ja "Kevadsuvised looduslood".

Imagina toodete edasimüüjaks on juba mõnda aega olnud Teasponi müügikett, eriti on meie tekstiilid meeldinud Pärnu filiaali klientidele.

Toredaks partneriks on meile NordIn sisustussalong. NordIn on modernne, kuid veidi vintage - stiilis sisustuspood, kus on müügil laias valikus erinevaid põhjamaise disainiga tooteid, mis sobituvad hästi eestimaalaste kodudesse. Nordini salongist leiab kvaliteetset Skandinaavia stiilis mööblisarju,kodumaiseid käsitöö sisustusdetaile ning säravaid Eesti fotokunstnike ja illustraatorite tooteid.

 Lisaks sellele, et meie kodutekstiilid kaunistavad NordIn`is müüdavat põhjamaist mööblit, on suur osa meie e-poes olevatest toodetest pildistatud nende äärmiselt maitseka disainiga mööbli taustal. Näide - kummut,söögilaud ja toolid sarjast „Mood“ firmalt Torkelson, diivan Forli tootjalt Theca:

Meie tekstiile võib leida ka Tallinna lennujaamas ja Viru tänav 23 asuvatest Hää Eesti Asi poodidest.

Kui satute Pärnusse, minge kindlasti tutvuma http://www.ringi5.ee/ asuva meenetepoega Suveniir. Ka sealt võite meie tooteid avastada:).

Lähiajal tekib meile edasimüüjaid juurde, teavitame sellest oma veebilehel!